GALLERIES

  Fotograf na chrzest Lublin

  Chrzest święty jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu rodziny jak również samego dziecka. Fotografie z Chrztu będą jedną z najlepszych pamiątek rodzinnych, dlatego warto aby te ulotne chwile uwiecznił profesjonalny fotograf. Mam nadzieję że moja obecność pozwoli stworzyć pamiątkę, dzięki której dzień uroczystości Chrztu świętego pozostanie na zawsze w pamięci rodziców i dziecka. Reportażowa część zdjęć ukazuje jak silna więź i miłość łączy rodzinę. Staram się złapać spojrzenia, gesty i wszystkie śmieszne i zabawne chwile. W czasie tych kilku godzin naszego spotkania znajdziemy również czas na krótką sesję portretową najbliższych z dzieckiem oraz zdjęcia grupowe.

  Portret uważany jest w niektórych kulturach za kradzież duszy, patrząc na zdjęcia swoich bliskich myślę że jest w tym dużo prawdy. Oczy i spojrzenie drugiego człowiek pozostaje nam na długo w pamięci i nigdy się nie starzeje.  Mam nadzieję że i Państwo będą tego zdania oglądając zdjęcia mojego autorstwa w swoim albumie.

  Jako fotograf staram się niezauważony uchwycić w kadrze najważniejsze momenty uroczystości chrztu. Doświadczenie w fotografowaniu uroczystości chrztów pozwala mi w kreatywny sposób stworzyć piękny reportaż, który będą pamiątką na długie lata. Jeśli szukacie Państwo profesjonalnego fotografa na chrzest z Lublina, zapraszam do kontaktu.

  BY:
  admin8431
  ×
  16 czerwca 2017