GALLERIES

  Fotograf na wesele w Lublinie

  Lublin jest jednym z najpiękniejszych polskich miast na organizację wesela.  Przeurocze stare miasto, klimatyczne hotele oraz wspaniali i przyjaźni ludzie. Mam nadzieję że znajdziecie w tej galerii znajome miejsca, które już mieliście okazję odwiedzić lub chcielibyście tam zorganizować swoje przyjęcie.

  Fotografując przyjęcie zwracam szczególną uwagę na detale i zaraz po wejściu do hotelu rozpoczynam wyławianie najmniejszych szczególików. Na chwilę przed zapadnięciem zmroku udaję się na zewnątrz by pokazać w magicznym świetle cały urok miejsca w którym odbywa się wesele.

  Pierwszy taniec to szczególny moment wesela, jest początkiem zabawy do białego rana. Nie ma najmniejszego znaczenia co i jak zatańczycie, najważniejsze jest uczucie jakie w to włożycie a ja zrobię wszystko by jak najpiękniej pokazać to na fotografiach.

  Największy stres już za nami ….

  Teraz tylko zabawa, wspólne zdjęcia, rozmowy z rodziną i znajomymi. Cały ten czas mam Was na oku 😉 ulotne spojrzenia, gesty, uśmiechy, wszystkie te chwile które zostaną z Wami na zawsze.