GALLERIES

  Sesja ślubna nad morzem

   

  Od zawsze sesja ślubna nad morzem kojarzyła mi się z pięknym słońcem, gorącym piaskiem i letnią bryzą. Po tej sesji już nigdy tak nie pomyślę …

  Zacznę może od przedstawienia pomysłodawców całego tego zamieszania, szaleńczo w sobie zakochani Justyna i Łukasz. Zaplanowali piękną i wyjątkową sesję w Słowińskim Parku Narodowy.

  W połowie drogi z Gdańska do Łeby, niebo stało się dziwnie granatowe, dając pierwsze oznaki deszczu. W takich chwilach zawsze staram się zachować zimną krew, powtarzając że „to pewnie przelotne opady”. Im bliżej byliśmy celu,tym deszcz stawał się mocniejszy. Powagę sytuacji zrozumiałem dopiero na miejscu, po „smsie” z RCB o treści „na morzu silny sztorm, nie wychodź z domu jeśli nie jest to konieczne” (dla niewtajemniczonych wyjaśniam skrót – Rządowe Centrum Bezpieczeństwa)

  Teraz pozwolę sobie wrócić myślami do Justyny i Łukasza. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych, przenieść góry czy wydmy, żaden problem. Decyzja mogła być tylko jedna, robimy sesję i nic nam w tym nie przeszkodzi.

  Ruchome wydmy w Łebie z reguły pełne turystów, były tylko dla nich. Ciężko opisać słowami to co tam się działo, zapraszam do oglądania.

   

  sesja ślubna nad morzem Łeba sesja ślubna nad morzem Łeba sesja ślubna w Łebie sesja ślubna w Łebie plener ślubny nad morzem Łeba plener ślubny nad morzem Łeba Sesja ślubna nad morzem plener nad polskim morzem plener nad polskim morzem fotografia ślubna nad morzem fotografia ślubna nad morzem plener ślubny na wydmach w Łebie plener ślubny na wydmach w Łebie plener ślubny na wydmach w Łebie sesja ślubna ruchome piaski Łeba sesja ślubna ruchome piaski Łeba sesja ślubna ruchome piaski Łeba sesja ślubna ruchome piaski Łeba sesja ślubna ruchome piaski Łeba sesja ślubna wydma łącka Sesja ślubna nad morzem sesja ślubna wydma łącka sesja ślubna wydma łącka sesja ślubna wydma łącka spacer po wydmach w Łebie spacer po wydmach w Łebie plener ślubny na wydmach w Łebie plener ślubny na wydmach w Łebie plener ślubny na wydmach w Łebie plener ślubny na wydmach w Łebie wydmy w Łebie i para ślubna wydmy w Łebie i para ślubna plener ślubny nad Bałtykiem plener ślubny nad Bałtykiem plener ślubny nad Bałtykiem sesja ślubna nad Bałtykiem sesja ślubna nad Bałtykiem sesja ślubna nad Bałtykiem sesja ślubna nad Bałtykiem zdjęcia ślubne nad morzem sesja ślubna nad morzem Sesja ślubna nad morzem sesja ślubna w czasie burzy piaskowej sesja ślubna w czasie burzy piaskowej spacer brzegiem morza spacer brzegiem morza spacer brzegiem morza spacer brzegiem morza pocałunek nad morze w Łebie ruchome piaski w Łebie portret panny młodej nad morzem w Łebie Sesja ślubna nad morzem Sesja ślubna nad morzem panna młoda nad morzem w Łebie portret panny młodej nad morzem w Łebie portret panny młodej nad morzem w Łebie sesja slubna słowiński park narodowy sesja slubna słowiński park narodowy

  Poprzedni post sesja slubna o zachodzie słońca w Bieszczadach Następny post sesja we Włoszech

  KOMENTARZE

  Michał KRAWCZYŃSKI- fotograf ślubny

  Cudowna klimatyczna sesja. Wyszło przepięknie. Brawa

  Przepiękna sesja ślubna. A to, że trafiły się takie warunki atmosferyczne, sprawiło, że fotografie nabrały jeszcze bardziej cudownego i oryginalnego klimatu!

  Zostaw komentarz