GALLERIES

  Sesja ślubna w Wenecji

  Sesji ślubnych oraz filmów w Wenecji powstało już z pewnością setki. Miasto zapiera dech w piersiach jak żadne inne, każda uliczka promienieje pięknem, sztuką i historią. Nic w tym dziwnego że jest uznawane za jedno z najbardziej romantycznych miast na świecie.

  Pomysł na wyjazd do Włoch i sesję plenerową miałem chyba od samego mojego początku przygody z fotografią. Doskonale wszyscy chyba wiemy, że marzenia należy realizować 😉

  Zdjęcia rozpoczęliśmy wczesnym rankiem w samym sercu Wenecji czyli na Placu św. Marka. Jak na jesień przystało, pogoda była dość kapryśna, co dodało tylko tajemniczego i filmowego klimatu. Nie mogło zabraknąć podróży gondolą po „Canal Grande” , kilku ujęć z mostu Rialto oraz kilku szybkich espresso w przerwach. Wielkie brawa należą się w tym miejscu Wiktorii i Alkowi, to jak wpasowali się w nastrój miejsca, przeszło moje najśmielsze oczekiwania.

  Myślę, że nie będę zdradzał tu zbyt wielu szczegółów, sami zobaczcie jak piękna jest Wenecja !

  sesja slubna w wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji sesja slubna we włoszech Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji Sesja ślubna w Wenecji

  Poprzedni post Sesja ślubna nad morzem

  KOMENTARZE

  Piekna sesjA, każda para marzy o tak PIĘKNEJ i romantycznej sesji. Mam nadzieje ze kiedys uda mi siĘ RÓWNIEŻ zrobić tak piekna sesje ale moze w innym miejscu niż wenecja. Paryż tez jest bardzo romantyczny a sesja w tym miejscu to moze być WSPANIAŁA historia opowiedziana na ZDJĘCIACH.

  Wojtek, muszę Ci powiedzieć, że dawno nie widziałem tak klimatycznej sesji!

  Zostaw komentarz